• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  „Beddinghouse“ didžiuojasi būdama oficiali Van Gogo muziejaus Amsterdame partnerė. Šis unikalus Van Gogo muziejaus ir „Beddinghouse“ bendradarbiavimas, be kitų kolekcijų, leido sukurti ir dekoratyvinių pagalvėlių kolekciją. Kiekvieną dizainą įkvėpė Vincento van Gogo paveikslas.

  Šis raštas sukurtas pagal paveikslą „Autoportretas su pilka veltinio skrybėle“. Šį autoportretą Van Gogas nutapė 1887-1988 m. žiemą, kai beveik dvejus metus gyveno Paryžiuje. Kūrinys atskleidžia, kad jis studijavo puantilizmo  taškinės tapybos techniką ir taikė ją savaip, originaliai. Trumpas dažų juosteles jis išdėstė skirtingomis kryptimis. Tose vietose, kur jos atitinka jo galvos kontūrą, jos sudaro savotišką aureolę. Šis paveikslas taip pat yra vienas drąsiausių Van Gogo spalvinių eksperimentų Paryžiuje. Ilgais teptuko potėpiais jis greta viena kitos dėliojo viena kitą papildančias spalvas: mėlyną ir oranžinę - fone, raudoną ir žalią - barzdoje ir akyse. Spalvos sustiprina viena kitą. Dėl išblukusio raudono pigmento violetiniai potėpiai dabar yra mėlyni, todėl kontrastas su geltona spalva tampa ne toks ryškus.

  Dekoratyvinė pagalvėlė pagaminta iš 55 % viskozės ir 45 % medvilninio aksomo, dekoruota skaitmeniniu raštu, o jos nugarėlė yra vienspalvė, mėlynos spalvos. Ją puošia virveliniai apvadai. Pagalvėlės dydis 45x45 cm. Pagalvėlė apačioje turi užtrauktuką ir yra su elastinga poliesterio vidine pagalvėle. Pagalvėlės negalima skalbti skalbimo mašinoje ir negalima džiovinti skalbyklėje.

  „Beddinghouse“ yra įsipareigojusi kurti gražias kolekcijas gerbdama žmones ir planetą. Todėl „Beddinghouse“ dalyvauja iniciatyvoje „Better Cotton Initiative“ (BCI), kuria siekiama pagerinti medvilnės auginimą visame pasaulyje. Specialiai „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai naudojame tvarias pakuotes.

  Priežiūra

  • Nebalinti (X)
  • Nevalyti sausai
  • Neskalbti
  • Negalima lyginti

  39,95 €

  Dekoratyvinė pagalvė Van Gogh Museum Van Gogh Blue

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Pagalvių dydį:
  Kiekis:
  39,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės