• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  Beddinghouse“ didžiuojasi būdama oficiali Van Gogo muziejaus Amsterdame partnerė. Šis unikalus Van Gogo muziejaus ir „Beddinghouse“ bendradarbiavimas, be kitų kolekcijų, leido sukurti ir dekoratyvinių pagalvėlių kolekciją. Kiekvieną dizainą įkvėpė Vincento van Gogo paveikslas.

  Šis raštas sukurtas pagal paveikslą „Saulėgrąžos“. Van Gogo paveikslas „Saulėgrąžos“ yra vienas garsiausių jo kūrinių visame pasaulyje. Tai sodri įvairių geltonos, oranžinės ir žalios spalvos atspalvių simfonija. Šia dekoratyvių saulėgrąžų natiurmortų serija Van Gogas siekė padaryti įspūdį savo draugui Polui Gogenui. Šią seriją Van Gogas pradėjo kurti su dideliu entuziazmu. Jis turėjo tapyti greitai, nes vazoje esančios gėlės greitai nuvysta: „Aš tapau su entuziazmu, kaip Marselio žmogus, valgantis bouillabaisse [Provanso žuvies sriubą], kuris jūsų nenustebintų, jei žinotumėte, kad tapau dideles saulėgrąžas“. Gogenas iš tiesų laikė paveikslus labai sėkmingais, o saulėgrąžas įvardijo kaip Van Gogho prekės ženklą. 1889 m. Van Gogas dar kartą nutapė šį motyvą ant drobės, kuri dabar kabo Van Gogo muziejuje.

  Dekoratyvinė pagalvėlė pagaminta iš 100 % medvilninio audeklo su skaitmeniniu raštu ir vienspalve geltonos spalvos nugarėle iš 100 % medvilninio aksomo. Pagalvėlės dydis 45x45 cm. Pagalvėlė apačioje turi užtrauktuką ir yra su elastinga poliesterio vidine pagalvėle. Pagalvėlės negalima skalbti skalbimo mašinoje ir ji netinkama džiovinti skalbyklėje

  .„Beddinghouse“ yra įsipareigojusi kurti gražias kolekcijas gerbdama žmones ir planetą. Todėl „Beddinghouse“ dalyvauja iniciatyvoje „Better Cotton Initiative“ (BCI), kuria siekiama pagerinti medvilnės auginimą visame pasaulyje. Specialiai „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai naudojame tvarias pakuotes.

  Priežiūra

  • Nebalinti (X)
  • Nevalyti sausai
  • Neskalbti
  • Negalima lyginti

  39,95 €

  Dekoratyvinė pagalvė Van Gogh Museum Sunflower Yellow

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Pagalvių dydį:
  Kiekis:
  39,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės