• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  Šis raštas sukurtas pagal paveikslą „Laukas su vilkdalgiais prie Arlio“. Van Gogą sužavėjo Arlio miesto apylinkių kraštovaizdžio spalvos. Jį ypač sužavėjo geltonų ir violetinių gėlių laukų kontrastas. Žvelgdamas į peizažą, jis atpažino elementus, kuriuos žinojo iš savo japoniškų medžio raižinių kolekcijos. Japonų dailininkai savo kompozicijose naudojo didelius spalvų plotus ir dažnai aštrią įstrižainę. Jie taip pat reguliariai priartindavo pirmame plane esančią detalę. Van Gogas šiuos elementus įtraukė į savo tapybą. „Kaip japoniškas sapnas“, – rašė jis laiške broliui Teo.

  Dekoratyvinė pagalvėlė pagaminta iš 100 % poliesterio satino, joje yra skaitmeninis raštas, o nugarėlė yra vienspalvė tamsiai mėlynos spalvos. Ją puošia virvelių apvadai. Pagalvėlės dydis 30 x 50 cm. Pagalvėlė apačioje turi užtrauktuką ir yra su elastinga poliesterio vidine pagalvėle. Pagalvėlės negalima skalbti skalbimo mašinoje ir džiovinti skalbyklėje.

  Bendrovė „Beddinghouse“ yra įsipareigojusi kurti gražias kolekcijas išreikšdama pagarbą žmonėms ir planetai. Todėl „Beddinghouse“ dalyvauja iniciatyvoje „Better Cotton Initiative“ (BCI), kuria siekiama pagerinti medvilnės auginimą visame pasaulyje. Specialiai „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai naudojame tvarias pakuotes.

  Priežiūra

  • Nebalinti (X)
  • Nevalyti sausai
  • Neskalbti
  • Negalima lyginti

  39,95 €

  Dekoratyvinė pagalvė Van Gogh Museum Countryside Blue

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Pagalvių dydį:
  Kiekis:
  39,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?

  Kartu pirktos prekės