• Prisijungti
 • Išsamesnė informacija

  Gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje.Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.

  "Beddinghouse“ didžiuojasi būdama oficiali Van Gogo muziejaus Amsterdame partnerė. Šis unikalus Van Gogo muziejaus ir „Beddinghouse“ bendradarbiavimas, be kitų kolekcijų, leido sukurti ir dekoratyvinių pagalvėlių kolekciją. Kiekvieną dizainą įkvėpė Vincento van Gogo paveikslas.

  Šis atspaudas sukurtas pagal paveikslą „Miegamasis“. Van Gogas šį paveikslą nutapė Arlyje, geltonajame name esančiame savo miegamajame. Kambarį jis pats apstatė paprastais baldais, o ant sienos pakabino savo darbus. Ryškios spalvos turėjo išreikšti ,,absoliučią ramybę'' arba ,,miegą''. Šiandien kūrinys yra stipriai kontrastingų spalvų, o tyrimai rodo, kad laikui bėgant paveikslo dalys išbluko. Pavyzdžiui, iš pradžių sienos ir durys buvo ne mėlynos, o violetinės spalvos. Galinė siena atrodo esanti keistu kampu, tačiau tai nebuvo Van Gogo klaida - siena iš tiesų buvo pasvirusi kitos sienos atžvilgiu. Vis dėlto atrodo, kad visame paveiksle jis netiksliai taikė perspektyvos taisykles, tačiau tai buvo sąmoningas pasirinkimas.

  Dekoratyvinė pagalvėlė pagaminta iš 100 % medvilninio audeklo, turi skaitmeninį raštą o jos nugarėlė yra vienspalvė mėlyna. Pagalvėlės dydis 45x45 cm. Pagalvėlė apačioje turi užtrauktuką ir yra su elastinga poliesterio vidine pagalvėle. Pagalvėlės negalima skalbti skalbimo mašinoje ir ji netinkama džiovinti skalbyklėje.

  „Beddinghouse“ yra įsipareigojusi kurti gražias kolekcijas gerbdama žmones ir planetą. Todėl „Beddinghouse“ dalyvauja iniciatyvoje „Better Cotton Initiative“ (BCI), kuria siekiama pagerinti medvilnės auginimą visame pasaulyje. Specialiai „Beddinghouse x Van Gogh Museum“ kolekcijai naudojame tvarias pakuotes.

  Priežiūra

  • Nebalinti (X)
  • Nevalyti sausai
  • Neskalbti
  • Negalima lyginti

  39,95 €

  Dekoratyvinė pagalvė Van Gogh Museum Bedroom Multi

  Išsiųsime per 1 d.d.
  Pasirinkite :
  Pagalvių dydį:
  Kiekis:
  39,95 €
  Iki nemokamo pristatymo liko: 69,00 €
  Iškilo klausimų?