"Lonas HOME" akvarelinė kolekcija jau "Fėjos Namuose"

Prieš pat gražiausias metų šventes „Fėjos Namuose“ pristatyta pirmoji akvarelinė „Lonas HOME“ prekės ženklo patalynės kolekcija, tad kviečiame apžiūrėti ir susipažinti su ja iš arčiau!

Akvarelinė kolekcija ne veltui taip pavadinta – kiekvienas patalynės komplektas yra tarsi meno kūrinys miegamajame. Visi dizainai yra tam tikra tapybos technika piešti ornamentai, kurie skaitmeninės spaudos pagalba perkelti ant audinio. Akvarelė, akvarelė ir akrilas, akvarelė ir pieštukas… pastelinės ir sodrios spalvos, taip mylimi bijūnai, tropiniai augalai, abstrakcijos!

Kas gi ta skaitmeninė spauda? Skaitmeninė spauda nuo visų kitų audinio dažymo būdų skiriasi tuo, jog ypač realistiškai perkelia raštą ant audinio. Dažai giliai į siūlą įsiskverbia ir taip sukuria ilgaamžį, tinkamai prižiūrint neblunkantį audinį.

Akvarelinė „Lonas HOME“ kolekcija yra unikali tuo, jog kiekvienas kompektas turi daugiau nei įprasta rasti pagalvių užvalkalų – vienguliuose – 2, o dviguliuose 4 pagalvių užvalkalai. Šalia viso to, kiekvienas komplektas yra dvipusis, todėl vos vienu komplektu miegamajame galime sukurti net 5-6 skirtingas variacijas! Margintos antrosios pusės sukuria miegamajame žaismės, spalvų, dinamikos, o vienspalvės - į miegamąjį atneš gaivos, subtilumo, ramybės pojūtį. Užtenka užvalkalus tiesiog apversti kita puse!

Pasinerkite į miegamojo komforto ir stiliaus atradimus kartu su „Lonas HOME“ akvareline kolekcija ir visomis jos variacijomis!