+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

Apie Fėjos namus

REKVIZITAI:

PROHO, UAB
Įmonės kodas: 302859106
PVM kodas: LT100007525412
Registracijos adresas: Ukmergės g. 18, LT-55101 Jonava
A/s: LT344010042503192731, AB „Luminor Bankas“, SWIFT: AGBLLT2X


MES:  Draugiškas, besišypsantis ir visuomet nusiteikęs padėti „Fėjos namų“ kolektyvas patars, pakonsultuos ir padės išsirinkti, todėl vos tik iškilo klausimų, mielai laukiame Jūsų skambučio!

Informacinis el. paštas info@fejosnamai.lt

Tel.: +370 650 90903

apie-lt-1

_MG_8200


FĖJOS NAMAI – tai vieta, kur visuomet gera užsukti ir be galo smagu sugrįžti! Namai mums – mūsų pačių kuriamas pasaulėlis, kur kiekviena detalė, audinys, aromatas atneša meilę, sukuria jaukumą ir gėrį.

  • „Fėjos namuose“ miegamasis – pats mylimiausias kampelis, todėl čia patalynės komplektų asortimentas didžiausias! Gali rasti aukštos kokybės, nuostabių dizainų, įvairiausių audinių patalynės komplektų jaukiam ir kupinam spalvų miegamojo kambariui.
  • Saldžiausiems sapnams ir kokybiškam poilsiui „Fėjos namuose“ gali rasti aukštos kokybės natūralios merinosų avių, kupranugarių bei alpakų vilnos patalynę! Taip pat minkštučiams sapnams galime pasiūlyti pūkinę patalynę bei sintetines antialergines antklodes ir pagalves.
  • Kad mažųjų kambarys būtų ryškiaspalvis ir kasdien pasitiktų mylimiausi personažai, „Fėjos namuose“ visuomet rasi dailių vaikiškų patalynės komplektų, o linksmoms maudynėms – spalvotų rankšluosčių ir chalatų;
  • Mums taip pat svarbu, kad vonios kambarys būtų stilingas, o daiktai jame būtų reikalingi ir praktiški!
  • Virtuvė – tai ta namų vieta, kur prasideda visos šeimos, o ypač mažųjų, kulinarijos šedevrai, kad ir visai paprastučiai! Tačiau tai dar viena ypatinga namų vieta, kur norisi žaismės, jaukumo ir spalvų. „Fėjos namai” padės ją tokią sukurti!
  • Kad namai taptų pačia nuostabiausia ir maloniausia vieta sugrįžti, jie turi skleisti jaukumą ir šilumą. „Fėjos namuose“ rasite minkštučių pledų tiek mažiems, tiek dideliems, užburiančių aromatų namų kvapų ir žvakių, jaukumui suteikti  lovatiesių ir dekoratyvinių pagalvėlių bei visos gausybės kitų šiltų, smagių ir nuotaikingų daiktų!
  • Vos tik spusteli šaltukas, skubiai puolam šildytis. Todėl šilumos mėgėjams galime pasiūlyti natūralios vilnos chalatus, liemenes, aulinukus bei šlepetes.
  • Ir kiek dar visko nepaminėjome… Tačiau įsitikinkite patys, kad „Fėjos namuose“ niekada nebūna šalta! Norime, kad ir Jūsų namuose visuomet būtų šilta ir gera!

Mes mylime savo „Fėjos namus“! Tikime, kad juos pamilsite ir Jūs!


KAIP MUS RASTI:

Taip, „Fėjos namai“ – namų tekstilės ir dekoro salonas internete!

Darbo laikas:

I-IV:8:00-17:00

V:8:00-15:30

VI-VII: nedirbame


 

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!