+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

8 būdai, kaip praktiškai panaudoti senus patalynės komplektus

Termometro stulpeliui kylant, o vasaros vėjams toliau veržiantis į namus kartu su juo atkeliauja ir noras keistis ir keisti. Šįkart pasukau savo seniai pamirštų spintos lentynų link, kuriose jau ilgai dulka seni ir nebenaudojami patalynės komplektai. Jau pavargę, bet dar tokie brangūs, vis dar mylimais raštais ir atidžiai rinktomis medžiagomis. Šiandien pagauta įkvėpimo skubu juos prikelti naujam gyvenimui. Siūlai, žirklės, šiek tiek laiko bei kantrybės ir į mano buitį seni užvalkalai ir paklodės įvairiomis formomis sugrįš naujam gyvenimui! Siūlau 8 idėjas ir Tau, kad pamirštomis namų detalėmis iš naujo galėtumėm džiaugtis kartu. 🙂

 

1. Medžiaginis maišelis

1p

Kelios medžiagos atraižos, keli pamatavimai bei kirpimai ir štai rezultatas – spalvinga palydovė Tavo kasdieniams apsipirkimams mieste. Suteikti jai savitą ir vien tau patinkančią išvaizdą gali padėti audiniams skirti dažų markeriai ar tekstilės lipdukai.

2. Prijuostė

2p

Daugiau ar mažiau ilgiau ar trumpiau, bet virtuvę aplankyti tenka visiems mums. Kodėl nepasinaudojus proga ir nepavertus seno užvalkalo nauja žavinga prijuoste? Nepamiršk ir slaptos kišenėlės, kuri tiks ir šaukštams, ir saldainiams, ir net visada čia pat esančiam telefonui paslėpti.

 

3. Dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai

3p

Kelios spalvos, džiugūs ornamentai ir dygsniai, išmokti dar technologijų pamokose šiandien gali papuošti mūsų namus virsdami į pavasariškai gaivius pagalvių užvalkalus. Įsiūk sagutes ar užtrauktuką ir jie atrodys dar žaviau!

 

4. Kilimas

4p

Kad grindys atrodytų dar jaukiau ir žaismingiau, galbūt verta šiek tiek daugiau laiko ir energijos skirti puriam pagrindui po kojomis susikurti. Pinti, nerti, megzti kilimai iš senų patalynės dalių bus ir naudingi, ir stilingi.

 

5. Staltiesės

5p

Jei galvoje vasariška nuotaika, kodėl nepaslėpus mažų paklodės trūkumų spalvotais atspaudais ir nepanaudojus jos kaip staltiesės lauko pasisėdėjimui su draugais?

 

6. Užuolaidos

6p

Jei savo buvusios mylimiausios paklodės nenori mindžioti ar rizikuoti jos grožiu išpilant stiklinę sulčių, kodėl nepanaudojus jos kaip užuolaidų. Sodo nameliui, virtuvei ar net mylimiausiam kampeliui. 🙂

 

7. Palapinė

7p

Šiek tiek kūrybiško polėkio ir taip lengvai tarsi netyčia gali gimti laisvės vaizduotei erdvė. Suprojektuota vaikams, bet niekad neuždraus ja pasinaudoti ir suaugusiems. Gi kartais taip norisi kampelio tik sau ir mylimai knygai.

 

8. Ekranas

8p

Jei jau seniai mateisi su draugais, o laiko kilimų nėrimui rasti laiko pavyks tik tolimoje ateityje, tuomet puiki išeitis prieš atsisveikinant su laiko paveikta paklode, pakviesti šeimą, draugus ir kolegas į filmo seansą lauke. Šiek tiek erdvės po atvirumi dangumi, vasariškas oras, geras filmas – idealus vakaras garantuotas.

Belaukdama saulės ir šilumos jau piešiu pirmųjų būsimų pagalvėlių užvalkalų maketus. O ką išsirinkai Tu?

 

Šiandien mane įkvėpė Etsy, Jessica Kesterson, Babble, 33shadesofgreen,  Serena Faber Nelson, ashley @ the handmade home, o man padėjo Sandra Baltkojytė.

 

 

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!