+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

2019-ųjų vasaros miegamojo interjero tendencijos

Nors vasara jau įpusėjo, šis metų laikas – vienareikšmiškai atsinaujinimo ir poilsio metas. Tad norint suderinti atsinaujinimą ir poilsį, galima pradėti galvoti apie savo miegamąjį – kambarį, kuris yra neatsiejama mūsų kokybiško poilsio dalis. Norint susikurti jaukią aplinką tereikia žinoti keletą svarbių taisyklių. Bet pirmiausia turime nuspręsti, ko norime, nes visko turėti negalime – tai būtų pirmoji taisyklė. Tad pradedant kalbėti apie šios vasaros tendencijas pravartu žinoti, kad natūralios medžiagos, pastelinės spalvos bei kontrastų derinimas šiuo metu yra pasiekę savo geriausius laikus!

 

376dd710d304216718ffb42e4c010cc5

 

• Spalvos

Šią vasarą namų interjero spalvas diktuoja šios spalvų karalienės: karališka mėlyna su visais savo spalvų tonais, ypač madinga tamsi ir melsvo jūros atspalvio, taip pat raudonų plytų spalva, purpurinės spalvos tonai, derantys su gėlių origamiais bei suteikiantys romantikos ir šilumos jausmą. Šį sezona populiari tampa ir žalia spalva, ryški kaip rytmečio rasos nugairinta žolė, arba pastelinė, salotinė, lengvai derinama su keliais tamsesniais tos pačios spalvos atspalviais. Savo pozicijų neapleidžia kreminė spalva su visais savo atspalviais, kuriems galima priskirti ir žemiškus rudus tonus bei gelsvus smėlio spalvos tonus, taip pat vis dar nepamirštama klasika – balta.

 

 

• Raštai ir tekstūros

Šį sezoną itin populiarūs audiniai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų. Taip pat vis dar vyrauja megztų audinių įvairiais raštais bei tekstūromis tendencijos, ypač populiariais tampa kilimai, suteikiantys grindims gyvybingumo, naujų spalvų ir žaismės. Kalbant apie kambario stilių, vertėtų nepamiršti pasirinkti vieną tendenciją ir viską dėlioti būtent taip, kaip diktuoja to stiliaus tendencijos, juk nesinori perkrauti kambario jau iš pirmo žvilgsnio nereikalingais daiktais. Svarbu laikytis taisyklės “mažiau yra daugiau”!

 

 

• Kambario aksesuarai

Kambarį ir namų jausmą kuria ne tik tokie esminiai baldai kaip lova, spinta ar šviestuvas – visam tam daug įtakos turi aksesuarai. Juos derinant tarpusavy taip pat svarbu žiūrėti į bendrą kambario stilių. Jeigu rinksitės ilgaamžišką klasiką, gerai apgalvokite, kas būtent šiam stiliui būdinga, pavyzdžiui, dideli šviestuvai ant lubų arba gražūs maži šviestuvai šalia lovos. Pagalvėlės, lovatiesės bei kitos namų dekoro detalės yra svarbūs kiekvienam namų stiliui.

 

01161bc9aa9814f8cb47fa0edf96ebe3

 

Kitas dažnas stilius – modernus. Renkantis modernų stilių taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad čia pagrindinis dėmesys skiriamas ne tiek ilgaamžiškumui, kiek daiktų panaudojimui principu “mažiau yra daugiau”. Tad tikėtina, kad pagalvėlių gausos reikėtų atsisakyti vien dėl praktiškumo jose stokos. Tačiau minimalistinės kambario puošmenos, tokios kaip žadintuvas, kelios knygos ant staliuko, galėtų puikiai įsipaišyti šiame interjere. Visa tai suteiktų kambariui asmeninės erdvės jaukumą. Tad labai svarbu pradžioje pasirinkti stilių pagal poreikius, nes nuo to priklausys jūsų tolimesnis gyvenimas ir kasdienybė toje aplinkoje.

Interjero žinovai teigia – stilius išlieka, mados kinta. Akylesni gali net pastebėti pasikartojimus mados tendencijose bėgant dešimtmečiams. Visų pirma svarbu žinoti, ko norisi ir turėti kambario viziją, o visa kita – palaipsniui įgyvendinama. Pirmas tvirtas žingsnis – jau pusė darbo.

Raminanti ir širdžiai miela aplinka lyg atgaiva dienos darbų išvargintai sielai. Tad susikurkite tokią aplinką, kuri ne tik bus jums patogi, bet ir miela akiai. Gražių vasaros akimirkų bei atradimo džiaugsmo kuriant asmeninę erdvę savo namuose !

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!