+370 650 90903 Mielai padėsime :)
Mielai padėsime :) +370 650 90903

2013 m. interjero „perliukas“ – akvarelinė namų tekstilė

Jau nuo seno žinoma tapybos technika, kai liejama vandenyje ištirpintais, itin skaidriais dažais. Tai – akvarelė. Akvarelės menas gyvuoja jau tūkstantmečius, tačiau šiandien jis kaip niekad tampa mėgiamas dizainerių, o jo populiarumas akivaizdžiai auga.

Naujas, 2013 metams skirtas namų interjero ir dizaino tendencijas pristatantys žymiausi dizaineriai savo kolekcijose pateikia akvarelės meno pritaikymo būdus.

Nesvarbu, ar pasirenkama klasikinė akvarelė ar šiuolaikinis spalvų liejimas, pasteliniai skaidrūs atspalviai žavi kiekvieną. Ant audinio perteiktos akvareliniai motyvai suteikia namams žaismės, spalvų, sodrumo bei jaukumo.

Lengvi ir svajingi akvarelės piešiniai gali būti perteikiami ne tik ant drobės. Perkeliant šiuos motyvus ant audinio, tai tampa puikiu būdu sukurti jaukią ir raminančią atmosferą miegamajame. Renkantis patalynę, reikia nepamiršti, kad šaltos spalvos, ypač melsvi atspalviai veikia raminančiai. Dizaineriai teigia, jog lengvi vandens ir pastelinių spalvų potepiai suteikia miegamajam daugiau harmonijos, darnos ir ramybės pojūčio nei dinaminiai, grafiniai piešiniai.

2

Žinoma, 2013 m. dizaineriai savo kolekcijose pateikia ir įkvepiančias, šiltas spalvas. Madingi atspalviai suteikia miegamajam išskirtinio stiliaus. Šiuolaikiniai patalynės audiniai sukuria daugiau komforto ir vizualaus patrauklumo. Paveikslų motyvai, perteikti ant audinio, suteikia interjerui rafinuotumo, išskirtinumo bei estetiškos žaismės.

4

Šiuolaikinėse miegamojo tekstilės tendencijoje taip pat vyrauja akvareliniai gėlių, augalų žiedų, lapų ornamentai, sukuriantys dinamiškumo, šviesių spalvų, optimistiškumo pojūtį.

1

Mėgstantiems santūresnius atspalvius siūloma rinktis jau ne pirmą sezoną mados viršūnėje pirmųjų pozicijų neapleidžiančius tamsius rašalo mėlynumo atspalvius, darniai maišomus su pilkais, rausvais, violetiniais, žalsvais atspalviais.

3

Nevertėtų pamiršti ir bene žaismingiausio namų dekoro atributo – jaukių ir spalvingų dekoratyvinių pagalvėlių. Akvareliniai motyvai tik dar labiau pagyvina interjerą.

5

GAUK 10EUR NUOLAIDĄ!