Klauskite ir užsisakykite telefonu! +370 650 90903
Reikia patarimo? +370 650 90903

Patalynė

ANTKLODĖS

Argi nebūtų puiku, jei vos tik įsivyniojus į minkštą, purią antklodę, rūpesčius ir nuovargį lyg ranka nuimtų, o atsibudę jaustumėtės puikiai pailsėję ir žvalūs? Aukštos kokybės natūralių pluoštų antklodės sveikam miegui: vilnonės, pūkinės, medvilninės. Sintetinės bei antialerginės antklodės alergiškiems žmonėms.


PAGALVĖS

Miego ekspertai pataria, jog naujas pagalves reiktų įsigyti kas 12-18 mėnesių. Sadžiam miegui ypač svarbu išsirinkti tinkamiausią pagalvę. „Fėjos Namai“ siūlo platų tiek natūralių, tiek sintetinių pagalvių pasirinkimą.


PATALYNĖS KOMPLEKTAI

„Fėjos namai“ – didžiausias patalynės komplektų salonas internete! Kad miegamasis būtų dar jaukesnis ir visuomet būtų gera į jį grįžti po dienos darbų, sukurkite norimą interjerą su labiausiai patinkančiais audiniais, raštais, spalvomis.


PAKLODĖS

Kad miegas būtų kokybiškas, ypač svarbu ant ko mes miegame! Natūralių pluoštų aukštos kokybės paklodės garantuos komfortą miego metu.


ČIUŽINĖLIAI

Vilna sukuria sveiką klimatą kokybiškam miegui, subalansuoja ir saugo kūno šilumą. Įrodyta, kad natūrali vilna pasižymi skausmą slopinančiomis, uždegimą mažinančiomis ir organizmą stiprinančiomis savybėmis. Natūralios avių, merinosų avių bei kupranugarių vilnos čiužinėliai ne tik apsaugo čiužinį, bet tuo pačiu garantuoja ramų Jūsų miegą.


LOVATIESĖS

Miegamasis yra, be abejonės, pati asmeniškiausia namų erdvė, kurioje mes atsipalaiduojame ir ilsimės. Tai – jaukiausia vieta namuose. Suteikite savo miegamajam spalvų ir elegancijos prabangiais lovos užtiesalais.


VAIKIŠKOS ANTKLODĖS

Aukštos kokybės antklodės – sveikam, visaverčiam, kokybiškam ir ramiam mažylio miegui! Minkštos, švelnios, purios ir šiltos vaikiškos antklodėlės.


VAIKIŠKOS PAGALVĖS

Vaikiškos pagalvės sveikam ir saldžiam mažylio miegui! Aukštos kokybės pagalvės leis visiškai atsipalaiduoti ir maloniai panirti į spalvotų sapnų karalystę.


VAIKIŠKI PATALYNĖS KOMPLEKTAI

Kad kūdikio ir Jūsų mažylio miegas būtų saldus, o kasdienybė – spalvota ir džiaugsminga, papuoškite jų kambarį dailiu patalynės komplektu. Čia rasite viską, nuo antialerginių iki mėgstamais pasakų ir animacinių filmų herojais puoštų patalynės komplektų savo mažiesiems.


VAIKIŠKOS PAKLODĖS

Mielos, patogios vaikiškos paklodėlės mažylių lovytėms! Čia rasite viską, nuo pastelinių iki mėgstamais pasakų ir animacinių filmų herojais puoštų paklodžių savo mažiesiems.


PLEDAI

Susisupkite į minkštutėlį natūralios vilnos pledą ir mėgaukitės iškylomis gamtoje bei jaukiais vakarais namuose ar terasoje! Pasirūpinkite, kad vėsūs orai būtų Jums nebaisūs!