+370 650 90903
  Klauskite ir užsisakykite telefonu!
   
   

  Išsamesnė informacija

  • Gamintojas: Merkys;
  • Šiltumas: 4;
  • Audinys: 10% kupranugarių / 90% merinosų avių vilna;

  Aukštos kokybės kupranugario vilnos antklodė. Elegantiška, dailių bronzinių atspalvių, šilta ir ilgaamžiška. 

  Viena antklodės pusė – 90% merinosų avių vilnos / 10% kupranugarių vilnos audinys 500g/m², šviesiai ruda spalva; kita pusė – merinosų avių vilnos audinys 600g/m², ruda spalva.

  Kupranugario vilnos gaminiai yra puikių natūralių atspalvių – tamsesnio bronzinio( vilna nuo kupranugario nugaros) ir šviesiai rusvo ( vilna nuo kupranugario papilvės).

  Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje. Ypač jautrios uoslės žmonėms vilnos gaminių nerekomenduojame.

  Vilnos audinys audžiamas Italijoje. Audimo pagrindas – specialus šiam audimo principui skirtas poliesterinis tinklelis, į kurį įaudžiama 100% vilna.

  Pagaminta Lietuvoje.


  Apie kupranugario vilną

  Kupranugario vilna – viena prabangiausių vilnos rūšių. Ji yra lengva, švelni ir minkšta. Dėl nedidelio kupranugarių skaičiaus ir kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, ji yra laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai brangi medžiaga. Kupranugario vilnos perdirbimas į gatavą produkciją yra sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko ir meistriškumo. Kupranugario vilną rankomis renka kupranugarių piemenys, šukuodami gyvūnus pavasarinio kailio keitimo metu. Po to, kupranugario vilna praeina kitas apdirbimo stadijas – rūšiavimą, valymą, pešimą, verpimą, audimą ar mezgimą prieš jai tampant jaukia šilta antklode, kuria galėsite mėgautis daugelį metų.

  Kupranugario vilna yra lengvesnė ir tvirtesnė už kitas vilnos rūšis. Visos išvardintos savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, didesnį poveikį sveikatai, gaminiai ilgai išlieka švarūs, yra labai švelnūs ir minkšti. Kadangi kupranugario vilna yra iššukuojama, per dieną iš vieno gyvulio įmanoma iššukuoti tik 200g vilnos. Dėl šių gyvulių stygiaus ir aukštos vilnos kokybės, ji yra be galo brangi, todėl audiniuose yra derinama su itin švelnia merinosų vilna.

  Apie merinosų vilną

  Ši vilna yra iš spec. rūšies merinosų, užaugintų Australijoje ir N. Zelandijoje bei apdirbama žymiausių Italijos vilnos audimo ir apdirbimo fabrikų. Ten avys yra auginamos specialiomis sąlygomis. Ganyklos yra toli nuo pramonės objektų ir didelių miestų. Išskirtinė merinosų vilna gaunama tik iš rinktinių merinosų avių veislių. Dauguma avių veislių per metus užaugina apie 2 kilogramus vilnos, o merinosų – apie 10 kilogramų. Merinosų avių vilna yra be galo minkšta, elastinga, natūralios baltos spalvos, antialergiška. Merinosų vilna tokia elastinga, jog net išsitempusi iki 20 – 30% atgauna pradinę savo formą. Dėl šios savybės ji yra ypač ilgaamžė.

  Priežiūra

  Nelyginti
  Sausas valymas (P)
  Nedžiovinti
  Vėdinti

  Kupranugario vilnos antklodė „Kamilė“

  99,92 - 140,47 €

  112,66 - 161,90 €
  Merkys
  Klientai įvertino. Įvertink ir tu:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Išškilo klausimų? Negalite išsirinkti? O gal norite užsakymą pateikti telefonu? Kreipkitės į mane - būtinai Jums padėsiu ar patarsiu!
  - Diana
   +370 650 90903
   info@fejosnamai.lt

  Parašykite savo atsiliepimą