Turite klausimų? +370 650 90903
 

Kupranugario vilnos antklodė „Kamilė“

Gamintojas:
Merkys
Medžiaga:
10% kupranugarių / 90% merinosų avių vilna
Šiltumo indeksas:
4
Dydis:
140x200 cm, 170x200 cm, 200x220 cm
Aukštos kokybės kupranugario vilnos antklodė. Elegantiška, dailių bronzinių atspalvių. Šilta ir ilgaamžiška.
Kiekis:
Less 1 More
389,00 Lt
NEMOKAMAS pristatymas per 0-5 darbo dienas

Aukštos kokybės kupranugario vilnos antklodė. Elegantiška, dailių bronzinių atspalvių. Šilta ir ilgaamžiška. 

 Audinys: Viena pusė- 90% Merinosų avių vilnos / 10% kupranugarių vilnos audinys 500g/m², šviesiai ruda spalva; kita pusė - merinosų avių vilnos audinys 600g/m², ruda spalva (dvigubas audinys)

Kupranugario vilnos gaminiai yra puikių natūralių atspalvių – tamsesnio bronzinio( vilna nuo kupranugario nugaros) ir šviesiai rusvo ( vilna nuo kupranugario papilvės).

Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje. Ypač jautrios uoslės žmonėms vilnos gaminių nerekomenduojame.

Vilnos audinys audžiamas Italijoje. Audimo pagrindas – specialus šiam audimo principui skirtas poliesterinis tinklelis, į kurį įaudžiama 100% vilna.

Audinys vadinamas kupranugario vilnos audiniu tik tuomet, kai jame yra ne mažiau kaip 5% kupranugario. Neapsigaukite, kai jums teigia, jog tokio tipo audinys yra 100% kupranugario vilna, galite pasiteirauti tą liudijančio dokumento. 100% kupranugario vilna galėtų būti tik kitokio tipo antklodėse - su užpildu.

• Cheminis valymas

• Vėdinimas

Galimas skalbimas rankomis, tik tinkamai naudojant vilnai skirtas skalbimo priemones.

Apie kupranugarių vilną

Kupranugario vilna - viena prabangiausių vilnos rūšių.

Kupranugario vilna yra lengva, švelni ir minkšta. Dėl nedidelio kupranugarių skaičiaus ir kupranugarių vilnos išteklių stygiaus, ji yra laikoma išskirtiniu natūraliu pluoštu ir naudojama tekstilės pramonėje kaip labai brangi medžiaga.

Kupranugario vilnos perdirbimas į gatavą produkciją yra sudėtingas procesas, reikalaujantis laiko ir meistriškumo. Kupranugario vilną rankomis renka kupranugarių piemenys, šukuodami gyvūnus pavasarinio kailio keitimo metu. Po to, kupranugario vilna praeina kitas apdirbimo stadijas – rūšiavimą, valymą, pešimą, verpimą, audimą ar mezgimą prieš jai tampant jaukia šilta antklode, kuria galėsite mėgautis daugelį metų.

Kupranugario vilna yra lengvesnė ir tvirtesnė už kitas vilnos rūšis. Visos išvardintos savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, didesnį poveikį sveikatai, gaminiai ilgai išlieka švarūs, yra labai švelnūs ir minkšti.

Kadangi kupranugario vilna yra iššukuojama, per dieną iš vieno gyvulio įmanoma iššukuoti tik 200g vilnos. Dėl šių gyvulių stygiaus ir aukštos vilnos kokybės, ji yra be galo brangi, todėl audiniuose yra derinama su itin švelnia merinosų vilna.

Audinys vadinamas kupranugario vilnos audiniu tik tuomet, kai jame yra ne mažiau kaip 5% kupranugario. Neapsigaukite, kai jums teigia, jog audinys yra 100% kupranugario vilna, nes tai tiesiog neįmanoma.

UAB "Merkys" siuvamuose kupranugario vilnos gaminiuose yra net iki 30% tikros kupranugario vilnos. Vadinasi, gaminys yra be galo švelnus, elastingas, itin aukštos kokybės.

Kitose Lietuvoje gaminamose antklodėse su kupranugario vilnos užpildu yra kirptos, ne šukuotos, vilnos austinis pluoštas. Šio tipo antklodės savo gramatūra daugiau nei dvigubai plonesnės už UAB "Merkys" gaminamas kupranugario vilnos pūko antklodes.